mp_blog_categories

Copywriter

Jesteśmy startupem, który rewolucjonizuje branże marketingu internetowego.

Szukamy osoby na stanowisko Copywriter.
Interesuje Cię branża marketingu internetowego? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Miejsce pracy:  Kraków

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i redagowanie tekstów zoptymalizowanych pod kątem SEO
  • pisanie tekstów do artykułów blogowych
  • współtworzenie strategii marketingowych
  • tworzenie schematów fraz kluczowych
  • tworzenie haseł firmowych

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pisaniu tekstów pod kątem SEO
  • Umiejętność redagowania i tworzenia tekstów
  • Umiejętność tworzenia angażujących materiałów
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Kreatywność, wyczucie smaku i znajomość trendów
  • Znajomość narzędzi kanałów social media (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter)
  • Terminowość, umiejętność planowania i organizacji pracy

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość rynku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności edytorskich i copywriterskich
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych (w biurze mówimy głównie po niemiecku i angielsku)
  • Ciekawe projekty – prowadzimy zarówno projekty własne jak i klientów
  • Ładne biuro w dobrej lokalizacji
  • Wygodne stanowisko pracy
  • Możliwość bezpośredniego udziału w rozwoju firmy

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać.

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz.