mp_blog_categories

Specjalista ds. Social Media

Jesteśmy startupem, który rewolucjonizuje branże marketingu internetowego.

Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Social Media.
Interesuje Cię branża marketingu internetowego? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Miejsce pracy:  Kraków

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie firmowych social mediów, m.in. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter
  • Zajmowanie się firmowym Fanpagem na Facebooku
  • Kreowanie kontentu
  • Pisanie/redagowanie wpisów na bloga
  • Planowanie i wdrażanie działań w celu usprawnienia obszaru komunikacji firmy
  • Monitorowanie ruchu w mediach społecznościowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na portalach społecznościowych
  • Ocena efektywności działań

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media
  • Znajomość narzędzi kanałów social media (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter)
  • Umiejętność tworzenia angażujących materiałów
  • Znajomość trendów w social media
  • Umiejętność redagowania treści
  • Myślenie kreatywne
  • Sumienność w powierzonych zadaniach
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju kompetencji marketingowych (nauczymy Cię robić kampanie Facebook oraz Google Ads)
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych (w biurze mówimy głównie po niemiecku i angielsku)
  • Ciekawe projekty – prowadzimy zarówno projekty własne jak i klientów
  • Ładne biuro w dobrej lokalizacji
  • Wygodne stanowisko pracy
  • Możliwość bezpośredniego udziału w rozwoju firmy

Benefity:

  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać.

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz.