mp_blog_categories

Stażysta w IT

Poszukujemy Stażysty w IT, uczącego się lub znającego PHP/JavaScript do pracy w Krakowie. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Miejsce pracy:  Kraków

Stack tech: używamy PHP, JavaScript i SQL.

Co robimy:

Zmieniamy branże marketingu internetowego, automatyzując to, co „nie może być zautomatyzowane”. Zaprogramowaliśmy narzędzie, które tworzy kampanie reklamowe na bazie dodanych przez klienta postów na Facebooku. Reklamy optymalizowane są przez AI w czasie rzeczywistym na podstawie danych pochodzących ze strony internetowej klienta. Jesteśmy małym, ale działającym międzynarodowo startupem głodnym sukcesów.

Naszym celem jest stworzenie najskuteczniejszej na świece platformy do marketingu internetowego:  www.adsfox.com

W biurze rozmawiamy po niemiecku i angielsku, dlatego przynajmniej podstawy angielskiego są wymagane.

Zadania: pomoc w budowaniu backendu aplikacji webowej adsfox.

Wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji webowych używając PHP i JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z Git

Mile widziane:

  • Doświadczenie z API Google i/lub API Facebook
  • Doświadczenie z Symfony 5 i/lub React

Ta praca jest dla Ciebie, jeżeli:

  • Chcesz mieć możliwość współtworzenia aplikacji webowych pod czujnym okiem developerów
  • Chcesz się zajmować budowaniem aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Chcesz mieć wpływ na rozwój projektu
  • Programowanie to Twoja pasja
  • Interesuje Cię Machine Learning
  • Interesujesz się marketingiem internetowym

Dlaczego warto z nami współpracować:

Chcemy zrewolucjonizować rynek marketingu internetowego, umożliwiając małym i średnim firmą samodzielne tworzenie kampanii internetowych równie skutecznych jak te, które są tworzone przez wyspecjalizowane agencje marketingowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać.

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz.